Etkinlikler

Etkinliklerimiz

Diğer Etkinlikler
  • 24-25 Kasım 2014 tarihleri arasında yapılacak olan " EIF / Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı (EIF 2014)" etkinliğine katılmak isteyen Temiz Tükenmez Enerjiler yüksek lisans programı öğrencilerine kongre katılım ücreti üzerinden indirim yapılacaktır. Katılım ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
  • 24-25 Kasım 2014 tarihleri arasında yapılacak olan " EIF / Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı (EIF 2014)" etkinliği ile ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
  • 30 Ekim - 02 Kasım 2014 tarihleri arasında yapılacak olan "RENSEF - 2. Yenilenebilir Enerji Sistemleri ve Enerji Verimliliği Fuarı ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.
  • 13-15 Ekim 2014 tarihleri arasında yapılacak olan "Turkish - German Conference on Energy Technologies" etkinliği ile ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
  • 16-17 Haziran 2014 tarihleri arasında, İstanbul'da yapılacak olan "Photovoltaic Workshop" etkinliğinin duyurusu ve web sitesi ile ilgili bilgilere verilen bağlantılardan ulaşabilirsiniz.
  • 18 Şubat 2014 tarihinde Hacettepe Üniversitesi Beytepe yerleşkesi Mehmet Akif Ersoy Salonunda Yeni ve Temiz Enerji Araştırma ve Uygulama Merkezi ile TMMOB Fizik Mühendisleri Odasının birlikte düzenlediği "Fotovoltaik Çalıştayı II.; Güneş- Elektrik Dönüşüm Sistemlerinin Kurulumu ve İşletilmesinde Olası Riskler ve Değerlendirilmesi" etkinliğinin programına buradan ulaşabilirsiniz.
  • Queensland Jeotermal Enerji Mükemmeliyet Merkezi Direktörü Sayın Prof. Dr. Halim GÜRGENCİ , 16 Ocak 2014, Saat 14:00'te Beytepe K Salonunda " GELECEKTE ENERJİ VE CARİ AÇIK BAĞLANTISI - Muhtemel Senaryolar: Jeotermal ve Güneş Termal Enerjisi Türkiye'ye Ne Vaat Ediyor?" konulu bir seminer gerçekleştirecektir.Etkinlik Afişine Buradan Ulaşabilirsiniz
  • YETAM'ın da düzenleyicisi olduğu "FOTOVOLTAİK ÇALIŞTAYI; Güneş-Elektrik Dönüşüm Sistemlerinde Yasa, Yönetmelik ve Standartlar" başlıklı etkinlik 18 Ocak 2013 tarihinde Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kampüsü M. Akif Ersoy Salonunda yapılacaktır. Etkinlik afişi için tıklayınız.
  • SOLAR TR-2 Solar Electricity Conference & Exhibition (7-9 Kasım 2012) Detaylı bilgi için tıklayınız.
  • Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı (4-5 Ekim 2012) Detaylı bilgi için tıklayınız.

Hacettepe Üniversitesi
Yeni ve Temiz Enerji Uygulama ve Araştırma Merkezi (YETAM)
06800 Beytepe Ankara

yetammaster@hacettepe.edu.tr

Yasal Sorumluluk Sınırı : Bu web sitesindeki bilgiler dikkatli bir biçimde hazırlanmış olmasına karşın, Hacettepe Üniversitesi YETAM doğruluğunu garanti etmez ve edemez. Bu bilgileri kullanmak kişilerin kendi sorumluluğundadır ve doğacak zararlardan Hacettepe Üniversitesi YETAM sorumlu tutulamaz.